Dnes je: utorok, 17. 10. 2017, meniny má: Hedviga , zajtra: Lukáš

Vianočná súťaž Opera Slovakia

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Milí čitatelia, v predvianočnom čase by sme sa radi odmenili za vašu priazeň malou pozornosťou a preto sme pre vás pripravili Vianočnú súťaž Opera Slovakia. Troch z vás, ktorí nám pošlú odpovede na súťažnú otázku, vyžrebujeme a výhercom pošleme náš darček pod váš vianočný stromček ako malú pozornosť za vernosť a záujem o portál Opera Slovakia.

Súťaž ukončená 17. 12. 2016

Výhercovia súťaže:

Zora Sčensná, Nitra

Jozef Marinič, Snina

Marta Talikadze, Žilina

Výhercom srdečne gratulujeme a všetkým vám, ktorí ste sa do súťaže zapojili ďakujeme a veríme, že sa na váš šťastie usmeje v ďalšej zo súťaži Opera Slovakia.

————————————————————————

Vo vianočnej súťaži Opera Slovakia máte možnosť získať:

Knižnú novinku Martina Vaneka Opera nehryzie

Nová knižná publikácia je akási cestovateľská príručka pre zvedavého detského diváka a poslucháča, ktorý na opere ešte nikdy nebol. S pomocou veľkej speváckej hviezdy Violetty Rizzi-Pizzi a malým zvedavcom, alias Martinom Vanekom, sa čitatelia zoznámia nielen s tým, čo opera je a so zákulisím operného divadla, ale aj s krátkou históriou opery. Cenu do súťaže venovalo SND. O knihe sme informovali TU…

Martin Vanek, Opera nehryzie!, náhľad knihy

Martin Vanek, Opera nehryzie!, náhľad knihy

CD novinku Pastoralle

CD novinka obsahuje hudbu vianočného obdobia 18. a 19. storočia na Slovensku v originálnej a autentickej interpretácii súboru Solamente naturali. Na nahrávke sú skladby z františkánskych zborníkov P. Juraja Zrunka a P. Paulína Bajana, ilavského organistu Jána Cserneya, púchovského kantora Jána Nepomuka Gabryela, pedagóga na hrádockej lesníckej škole a organistu Františka Pospíšila a  ďalších. Všetky skladby sú uvedené v premiére. Cenu do súťaže venovalo vydavateľstvo Pavian Records. O CD sme informovali TU…

CD Pastorella, Solamente naturali, 2016

CD Pastorella, Solamente naturali, 2016

CD Pastorella, Solamente naturali, 2016

Sladká odmena

Keďže sme si v tomto roku pripomenuli dve významné výročia W. A. Mozarta, darčeky doplní sladká mozartovská pozornosť od portálu Opera Slovakia, ktorý tento rok oslávil 5. výročie od svojho vzniku.

Súťažná otázka: Ktoré dve výročia W. A. Mozarta sme si tento rok pripomenuli?

Odpovede s vašimi kontaktnými údajmi nám posielajte na adresu redakcia@operaslovakia.sk

Súťaž sa začína 13. decembra 2016 a potrvá do 17. decembra 2016. Žrebovanie prebehne 18. decembra 2016 a v ten istý deň zverejníme aj mená troch výhercov.

Prajeme veľa šťastia v našej súťaži.

Redakcia Opera Slovakia

článok aktualizovaný 18. 12. 2016 o 10:00 hod., doplnený o mená výhercov súťaže

email

About Author

Leave A Reply