Abonentky SF – Prelaďte na živú hudbu v Slovenskej filharmónii…

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – Pre milovníkov koncertov, ktorí navštevujú pravidelne koncerty Slovenskej filharmónie, ale aj pre nových záujemcov, prinášame prvé informácie o výmene a predaji Abonentiek na nadchádzajúcu 68. koncertnú sezónu Slovenskej filharmónie. Nová koncertná sezóna, ktorá začína v októbri 2016, ponúka návštevníkom široké spektrum hudobných podujatí až do júna nasledujúceho roka. Prelaďte na živú hudbu a zažite koncerty v  Slovenskej filharmónii.

Pokladnica Slovenskej filharmónie je dočasne presťahovaná v historickej budove SND, Gorkého ulica.

22.8. – 16. 9. 2016 začne prednostný predaj celosezónnych ABONENTIEK pre abonentov zo sezóny 2015/2016

(abonentku z minulej sezóny je treba predložiť)

19. – 7. 10. 2016 bude nasledovať voľný predaj ABONENTIEK pre všetkých záujemcov.

V pondelok 26. septembra začína predaj vstupeniek na vybrané koncerty v októbri a novembri a 10. októbra predaj vstupeniek na jednotlivé koncerty v sezóne 2016/2017 a voľný výber koncertov.

Pri zakúpení ABONENTKY získavate viacero výhod:

  • výraznú finančnú zľavu pri jej zakúpení
  • vyberáte si svoje miesto na celú sezónu už pred jej začiatkom a tým máte možnosť vlastného výberu najlepších miest v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie alebo v Malej sále Slovenskej filharmónie.

Podrobný program koncertov nájdete na stránke www.filharmonia.sk, celosezónny bulletin je v predaji od konca augusta v Pokladnici SF.

Abonentky Slovenská filharmónia

Pokladnica Slovenskej filharmónie je dočasne presťahovaná počas predsedníctva Slovenska v Rade Európy v historickej budove SND, Gorkého ulica. Otvorená  Po: 9-14.00, Ut – Pia: 13.00 – 19.00, rezervácie 02/20475233, e mail: vstupenky@filharmonia.sk

V októbri tohto roku Slovenská filharmónia otvorí svoju 68. koncertnú sezónu, ktorá opäť ponúka návštevníkom široké spektrum hudobných podujatí do júna nasledujúceho roka. Na výber sú symfonické a vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni SF, koncerty pre deti, teenagerov, medzižánrové večery, komorné koncerty – recitály popredných interpretov a vystúpenia komorných zoskupení, koncerty súborov interpretujúcich hudbu na dobových nástrojoch, hudobno-literárne večery. Vo vybrané nedeľné popoludnia SF pozýva na organové koncerty, či koncerty legendárneho Slovenského komorného orchestra. Po boku orchestra Slovenská filharmónia a Slovenského filharmonického zboru sa aj v tejto sezóne vystrieda množstvo popredných domácich a zahraničných dirigentov a sólistov. V ponuke nechýbajú sviatočné koncerty – Vianočné, Silvestrovský, Novoročný a samozrejme populárnejšie tematicky ladené  koncerty – napríklad mimoriadne obľúbené a žiadané koncerty filmovej hudby.

www.filharmonia.sk

Informovala Martina Tolstová, SF

PR článok

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár