Anna Netrebko sa 29. decembra v Belvederi vydá za Yusifa Eyvazova

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Ruská operná diva Anna Netrebko sa 29. decembra 2015 v Belvederi vydá za Yusifa Eyvazova. Správu ako prvú prinieslo ruské vydanie magazínu OK.

,,Iný spoločný voľný deň prakticky ani nemáme“ – uviedla so smiechom Anna Netrebko (43). Podľa rakúskeho denníka Heute sa na svadbe v priestoroch romantického zámku Belveder schyľuje k rozprávkovej svadbe, na ktorej sa očakáva 250 hostí. Nevesta predstúpi pred oltár tradične v bielej farbe. Jusif Eyvazov (37), s ktorým sa Netrebko zasnúbila v lete 2014 počas festivalu v Salzurgu, súhlasil s predmanželskou zmluvou, aby sa zabránilo prípadným neskorším špekuláciám, že by chcel na tomto vzťahu profitovať.

Titulná stránka aktuálneho čísla ruského magazínu OK

Titulná stránka aktuálneho čísla ruského magazínu OK

Zásnubami a svadbou sa však všetko – zdá sa – ešte len začne. Jusif Eyvazov sa totiž už v lete počas účinkovania v Tosce v rakúskom kameňolome St. Margarethen v rozhovore pre rakúsky magazín NEWS vyjadril: ,,Chceme sa zobrať ešte tento rok vo Viedni. Pôvodne sme sa chceli brať v St. Petersburgu, ale Viedeň je náš domov a to správne miesto na romantickú svadbu. Som vo Viedni vždy, keď sa len dá. Aj keď ako umelec ste stále na cestách a nie je vôbec jednoduché vlastne byť na nejakom miesto doma. Ale vo Viedni, v tom krásnom a ohromnom meste, sa cítim doma“ . A s úsmevom dodáva: ,,Tiež by sme radi mali spoločné dieťa“.

Správu budeme priebežne aktualizovať.

Anna Netrebko a Yusif Eyvazov sa aktuálne nachádzajú v New Yorku, kde prebiehajú skúšky na úvodné predstavenie sezóny v MET – Verdiho Trubadúra (informovali sme o ňom TU…).

Tohtoročným debutantom v MET je aj Yusif Eyvazov, ktorý tu v novembri stvárni postavu Calafa v Pucciniho opere Turandot.

Zľava dirigent M. Armiliatto, I. Abdrazakov, manželia Florence a D. Chvorostovskij, A. Netrebko a Y. Eyvazov, foto: Twitter

Zľava dirigent M. Armiliatto, I. Abdrazakov,
manželia Florence a D. Chvorostovskij, A. Netrebko a Y. Eyvazov,
foto: Twitter

Pripravila: Natália Dadíková

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

spravodajkyňa a publicistka

Zanechajte komentár