Bratislavský koncert kontratenoristu Maxa Emanuela Cenčića bude v náhradnom termíne

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – Tlačové oddelenie Slovenskej filharmónie informovalo o zmene termínu koncertu kontratenoristu Maxa Emanuela Cenčića, ktorý sa mal konať v rámci Bratislavských hudobných slávnosti v spolupráci s agentúrou Kapos v sobotu 4. 10. 2014. Vstupenky ostávajú v platnosti.

Koncert sa pre ochorenie speváka uskutoční v náhradnom termíne 6. decembra 2014 v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie. Zakúpené vstupenky platia na koncert v náhradnom termíne alebo sa dajú vrátiť v pokladnici Slovenskej filharmónie do konca BHS – do 12. októbra 2014.

Max Emanuel Cenčić je v Záhrebe narodený a v Rakúsku pôsobiaci kontratenor. V Bratislave sa v náhradnom termíne 6. decembra 2014 predstaví s programom zostaveným z diel Mozarta a Rossiniho. Orchester Slovenskej filharmónie bude pri tejto príležitosti viesť grécky dirigent George Petrou, ktorý je známy ako špecialista na tvorbu G.F. Händla.

Zdroj: SF

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár