Vitajte na webe nezávislého časopisu o opere, klasickej hudbe a balete Opera Slovakia.

Reklama

2. októbra 2014 redakcia Sezóna 2014/2015

Bratislavský koncert kontratenoristu Maxa Emanuela Cenčića bude v náhradnom termíne

Max Emanuel Cenčić
Veľkosť písma
A
A
A
Bratislava – Tlačové oddelenie Slovenskej filharmónie informovalo o zmene termínu koncertu kontratenoristu Maxa Emanuela Cenčića, ktorý sa mal konať v rámci Bratislavských hudobných slávnosti v spolupráci s agentúrou Kapos v sobotu 4. 10. 2014. Vstupenky ostávajú v platnosti.

Koncert sa pre ochorenie speváka uskutoční v náhradnom termíne 6. decembra 2014 v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie. Zakúpené vstupenky platia na koncert v náhradnom termíne alebo sa dajú vrátiť v pokladnici Slovenskej filharmónie do konca BHS – do 12. októbra 2014.

Max Emanuel Cenčić je v Záhrebe narodený a v Rakúsku pôsobiaci kontratenor. V Bratislave sa v náhradnom termíne 6. decembra 2014 predstaví s programom zostaveným z diel Mozarta a Rossiniho. Orchester Slovenskej filharmónie bude pri tejto príležitosti viesť grécky dirigent George Petrou, ktorý je známy ako špecialista na tvorbu G.F. Händla.

Zdroj: SF

Zdieľať:

O autorovi

redakcia
Zistiť viac
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.
Opera Slovakia o.z. nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v časopise Opera Slovakia.

Komentáre

Pridajte komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť/registrovať.

W. A. Mozart: Figarova svadba
Opera Ballet Vlaanderen
záznam predstavenia z júna 2023
dirigent: M. Jacquot / réžia: T. Goossens
osoby, obsadenie a viac info TU...