Carmen s Vesselinou Kasarovou a Jonasom Kaufmannom v kinách CINEMAX

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – Ďalším májovým titulom operno-baletnej sezóny siete kín CINEMAX 2017/18 bude záznam predstavenia Bizetovej opery Carmen z Zürichu v hlavnej postave s Vesselinou Kasarovou a Jonasom Kaufmannom. Operné predstavenie si môžu pozrieť diváci kín CINEMAX v mestách Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava a Žilina už v utorok 29. mája 2018 o 19:30.

(reklamný text článku dodal CINEMAX)

Sieť kín CINEMAX prináša záznam predstavenia populárnej opery Carmen francúzskeho skladateľa Georga Bizeta z Opernaus Zürich. Príbeh cigánky Carmen, ktorá očarí mladého dôstojníka natoľko, aby kvôli nej hodil za hlavu celý svoj doterajší život, zaznie v inscenácii nemeckého režiséra Matthiasa Hartmanna z roku 2008. Pod dirigentskou taktovkou Franza Welsera-Mösta sa predstavia Vesselina Kasarova (Carmen), Jonas Kaufmann (Don José), Michele Pertusi (Escamilio), Isabel Rey (Micaela), Sen Guo (Frasquita), Judith Schmid (Mercedes), Javier Camarena (Remendado), Gabriel Bermúdez (Dancairo), Kresimir Strazanac (Morales), Morgan Moody (Zuniga). Hrá Orchester Opernaus Zürich, spoluúčinkuje Zbor Opernaus Zürich a detský zbor Opernaus Zürich.

G. Bizet, Carmen, Opernhaus Zürich, 2008,
Isabel Ray (Micaela), Jonas Kaufmann (Don José),
foto: Opernhaus Zürich

G. Bizet, Carmen, Opernhaus Zürich, 2008,
Sen Guo (Frasquita), Judith Schmid (Mercedes), Gabriel Bermúdez (Dancairo),
Vesselina Kasarova (Carmen), Javier Camarena (Remendado),
foto: Opernhaus Zürich

V kinách na divákov čaká ako už tradične prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz! Jednoducho maximálny kultúrny zážitok.

Predaj vstupeniek na webe CINEMAX a v kinách CINEMAX v mestách Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava a Žilina.

Viac informácií o sezóne Armax balet a Artmax opera 2017/2018 nájdete TU…

Artmax balet a Armax opera v sieti kín CINEMAX
nasledujúce produkcie sezóny 2017/2018

12. júna 2018 – Labutie jazero (balet, Londýn, ROH, priamy prenos)
26. júna 2018 – Trubadúr (opera, Salzburg festival, záznam)

www.cine-max.sk

Informovala: Andrea Šuvadová, CINEMAX

PR článok

video

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár