Divadlo La Scala: Chrám zázrakov – jedinečný dokument v bratislavskom kine CINEMAX

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – Už od štvrtka 21. apríla majú diváci CINEMAX BORY v bratislavskom Bory Mall jedinečnú možnosť vidieť dokument o svetoznámom milánskom divadle – La Scala. Do 27. apríla sa premieta každý deň o 16:30.

Dokument La Scala: Chrám zázrakov je nahliadnutím do jedného z najslávnejších operných domov sveta a vyrozprávaním jeho príbehu. La Scala snúbi minulosť, prítomnosť aj budúcnosť v dokonalú súhru miesta zasľúbeného umeniu, kde tí najlepší z najlepších zdokonaľujú svoj talent. Dokument je exkluzívnou cestou naprieč časom, pri ktorej diváci objavujú nádherné priestory, v ktorých sa odohrávali tie najslávnejšie okamžiky hudobnej, opernej aj baletnej histórie.

Divadlo La Scala, dokument CINEMAX

Príbeh nás zavedie do žijúceho srdca budovy, v ktorej každý priestor dýcha dejinami a nechá vás vychutnať si atmosféru miesta, kde sa odohrávalo nielen vysoké umenie, ale aj rozhovory o politike a literatúre a kde sa vždy stretávali umelci všetkých odborov. La Scala uvádza skvosty svetovej opernej literatúry a konali sa tu svetové operné premiéry v podaní svetových operných hviezd a legiend.

Viac info a vstupenky TU…

www.cine-max.sk

Informovala: Barbora Menzl Drobná, CINEMAX

video

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár