Vitajte na webe nezávislého časopisu o opere, klasickej hudbe a balete Opera Slovakia.

6. novembra 2014 Ľudovít Vongrej Sezóna 2014/2015

Fauré & Brahms na otváracom koncerte nového cyklu komorných koncertov v Bratislave

Michel Lethiec
Veľkosť písma
A
A
A
Bratislava – Novovznikajúci projekt Bratislava Goes Classical pozýva v spolupráci s organizátormi festivalu Konvergencie na otvárací koncert nového cyklu komorných koncertov, ktorý sa bude konať v pondelok 10.novembra o 19.00 hod. v Hudobnej sieni Bratislavského hradu.

Na koncerte vystúpia vynikajúci francúzsky klarinetista Michel LETHIEC (profesor a umelecký riaditeľ Festivalu Pabla Casalsa v Prades), skvelý taliansky klavirista Andrea RUCLI a slovenský violončelista Jozef LUPTÁK s programom komorných trií pre klarinet, klavír a violončelo od Gabriela Faurého a Johannesa Brahmsa.

Viac o rodiacom sa projekte Bratislava Goes Classical (www.bagoclassical.sk) prinesieme našim čitateľom už čoskoro.

Vstup na tento koncert je voľný.

Pripravil: Ľudovít Vongrej

Zdieľať:

O autorovi

Ľudovít Vongrej
šéfredaktor Opera Slovakia, predseda redakčnej rady Opera Slovakia, spravodajca, publicista, odborný editor a hudobný producent, člen Slovenského centra Medzinárodnej asociácie divadelných kritikov (SC AICT)
Zistiť viac
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.
Opera Slovakia o.z. nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v časopise Opera Slovakia.

Komentáre

Pridajte komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť/registrovať.

Videozáznam tlačovej konferencie Národného divadla Košice k sezóne 2023/2024