Magee, Kaufmann a Hampson v Pucciniho Tosce z Zürichu iba v kinách CINEMAX

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – CINEMAX v marci prináša záznam Pucciniho opery Tosca z Zürichu. V hlavných postavách sa predstavia Emily Magee, Jonas Kaufmann a Thomas Hampson. Vybrané kiná CINEMAX v mestách Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava a Žilina, premietnu záznam predstavenia režiséra Roberta Carsena už v pondelok 6. marca 2017 o 19:00.

Tosca Giacoma Pucciniho je tou pravou melodrámou, plnou sviežich melódií a dramatických výbuchov a dodnes sa radí medzi najpopulárnejšie operné diela. Je to aj dokonalá „akčná opera“, realistická detektívka, obohatená mučením, zradou, vraždou, sexom a samovraždou. V hlavných postavách inscenácie Roberta Carsena z Opernhaus Zürich (2009) sa predstavia Emily Magee (Tosca), Jonas Kaufmann (Cavaradossi) a Thomas Hampson (Scarpia). Pod dirigentskou taktovkou Paola Carignaniho je to strhujúca, psychologická štúdia troch tragicky sa prelínajúcich postáv, ktorá šokuje. Opera zaznie v talianskom jazyku s anglickými titulkami. Diváci kín CINEMAX si Pucciniho operu Tosca z Opernhaus Zürich môžu pozrieť zo záznamu už v pondelok 6. marca 2017 o 19:00.

G. Puccini: Tosca, Opernhaus Zürich,
Jonas Kaufmann (Cavaradossi),
foto: Judith Schlosser

G. Puccini: Tosca, Opernhaus Zürich,
Emily Magee (Tosca), Thomas Hampson (Scarpia),
foto: Judith Schlosser

V kinách na divákov čaká ako už tradične prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz! Jednoducho maximálny kultúrny zážitok.

Viac informácii o operno-baletnej sezóne 2016/2017 v kinách CINEMAX nájdete TU…

Viac informácií a predaj vstupeniek na www.cine-max.sk a v kinách CINEMAX v mestách Banská Bystrica, Bratislava, Dunajská Streda, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava a Žilina.

Využite možnosť kúpiť si vstupenku v predpredaji výhodnejšie!

Informovala: Barbora Menzl Drobná, CINEMAX

PR článok

fotogaléria

video

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár