Odberatelia Newslettera majú možnosť získať nové CD Mozart: Lotz Trio & friends

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Odberateľov Newsletterov vnímame ako VIP čitateľov a preto im prináležia aj určité výhody. Pre našich čitateľov pripravujeme rôzne súťaže a žrebovania o zaujímavé ceny ako odmenu za vernosť a záujem o náš portál.

Aktualizované o meno držiteľa CD 20.2.2015 21:00

20. 2. 2015 sme vyžrebovali spomedzi odberateľov Newslettera pani Miladu Trávnickú zo Serede. Gratulujeme.

V ďalšom žrebovaní má možnosť jeden z Vás, zo všetkých odberateľov Newslettera Opera Slovakia, získať nové CD Mozart: Lotz Trio & friends. Album s dvadsiatimitroma skladbami zoskupenými do siedmych celkov, ktorý obsahuje napr. originálne aranžmány Mozartových operných čísel, či šesť Noktúrn pre tri hlasy a tri basetové rohy, je doplnený o citlivo graficky spracovaný, až 68 stranový, booklet. CD vydalo košické vydavateľstvo Hevhetia.

Viac o novom CD sa dozviete TU…

Žrebovanie prebehne 20. februára 2015 a v ten istý deň zverejníme aj meno výhercu. O výsledku aj priebehu súťaže budeme informovať aj prostredníctvom Newslettera. CD pre Opera Slovakia venovala hudobná formácia Lotz Trio.

Ak ešte nie ste zaregistrovaní na odber Newslettera, ktorý posielame raz do týždňa, môžete sa jednoduchým spôsobom registrovať na webe www.operaslovakia.sk v pravej dolnej časti.

Registráciou získate nielen zasielanie pravidelných informácii a noviniek z webu Opera Slovakia, ale aj možnosť získať rôzne zaujímavé odmeny (CD, vstupenky…)

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár