Opera Slovakia vstupuje do nového roka s vyššou návštevnosťou

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – V druhej polovici decembra prekročila návštevnosť nášho, ale aj Vášho webu ďalšie okrúhle číslo. Slovenský operný portál Opera Slovakia tak do nového roka vstupuje s vyššou návštevnosťou.

V druhej polovici decembra prekročil počet návštev Opera Slovakia počas svojho 28. mesačného pôsobenia na mediálnom trhu už štvrtú stotisícovku. Rekordný počet návštev zaznamenaných za jeden deň bol 2300 návštev. V priemere sa pohybujeme na úrovni 1266 návštev za jeden deň.

Počet fanúšikov stúpol aj na našej facebookovej stránke na počet cca 1700 fanúšikov a sme veľmi radi, že portál si našiel svojich skalných čitateľov, ktorých rady sa neustále rozširujú.

Našu facebookovú stránku nájdete TU…, Na nej sú komentované príspevky, videá, príspevky divadiel… a samozrejme, prispieť môžete aj sami. Pre našich facebookových fanúšikov pripravujeme v novom roku súťaže o zaujímavé ceny.

Vyššej návštevnosti pomohla aj nová rubrika a to Operný mediány monitoring, kde nájdete prehľad opernej publicistiky z iných médií, čo napomáha vytvoriť mediálny obraz slovenskej opernej kultúry. Tu by som bol rád, kedy ste nás upozornili na nejaký zaujímavý blog, článok, alebo na Váš osobný blog… Svoje tipy posielajte na: redakcia@operaslovakia.sk

Stúpol aj počet odberateľov Newstettra a odber noviniek dnes posielame viac ako 600 odberateľom, medzi ktorými sú nielen ľudia z odbornej a diváckej obce, ale aj mienkotvorné médiá, televízie, domáce aj zahraničné cestovné, informačné a umelecké agentúry, školy, rôzne inštitúcie, organizácie… Tento počet sa stále zvyšuje.

Ak máte záujem o odber noviniek z webu Opera Slovakia, ktorý posielame cca 4x mesačne, prihláste si vašu emailovú adresu na našom webe. Pre odberateľov Newslettra pripravujeme v novom roku súťaže o zaujímavé ceny.

Portál Opera Slovakia bol v tomto roku zaradený do databázy médií spoločnosti na monitoring médií Slovakia Online.

Celý náš tím teší, že Opera Slovakia sa stáva populárnym a rešpektovaným médiom v laickej aj odbornej obci. Ako jediný poskytuje ucelené operné spravodajstvo a publicistiku a tým pádom je pri hľadaní informácií o opere vo vyhľadávačoch suverénne na prvých priečkach. Opera Slovakia je mediálnym partnerom prestížnych kultúrnych inštitúcií ako napr. Opera Slovenského národného divadla, Štátna opera Banská Bystrica, Opera Štátneho divadla Košice, Slovenská filharmónia Bratislava, Štátna filharmónia Košice. Ďalej je mediálnym partnerom vysoko prestížnych koncertov a festivalov ako napr. koncerty Svetových operných hviezd usporadúvané agentúrou Kapos, Zámockých hier zvolenských, ale aj iných väčších a menších operných koncertov a koncertov klasickej hudby. Sme mediálnym partnerom Ligy proti rakovine. Logo Opera Slovakia sa popri mediálnych partnerstvách objavuje aj na plagátoch benefičných, podporných a výchovných koncertov pre deti a mládež… Cez portál Opera Slovakia je sledované a monitorované operné dianie na Slovensku.

GRAF, návštevnosť OPERA SLOVAKIA

Prehľad návštevnosti Opera Slovakia za mesiac december robený 23.12.2013

Stále vyššia návštevnosť utvrdzuje celý náš postupne sa rozrastajúci tím v tom, že Opera Slovakia prináša pre Vás čitateľov zaujímavé a pre všetkých zrozumiteľné operné spravodajstvo a publicistiku. Za všetkých nás, ktorí tieto informácie prinášame, Vám čitateľom za ocenenie našej práce ĎAKUJEME.

www.operaslovakia.sk

Pripravil: Ľudovít Vongrej

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

šéfredaktor Opera Slovakia, predseda redakčnej rady Opera Slovakia, spravodajca, publicista, odborný editor a hudobný producent, člen Slovenského centra Medzinárodnej asociácie divadelných kritikov (SC AICT)

Zanechajte komentár