Portál Opera Slovakia vstupuje do novej sezóny s novým logom

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – Spravodajsko-publicistický portál o opere, klasickej hudbe a balete Opera Slovakia vstupuje do novej divadelnej a koncertnej sezóny s novou vizuálnou identitou. Mení sa logo ako aj celkové farebné zladenie webu.

Ľudovít Vongrej

Ľudovít Vongrej

Ľudovít Vongrej, šéfredaktor Opera Slovakia

Portál Opera Slovakia je na mediálnom trhu štyri roky a postupný vývoj si žiadal zmeny nielen obsahové, ale aj zmeny týkajúce sa vizuálnej komunikácie. V roku 2014 sme zmenili nový web a tento krát sme pristúpili aj k zmene loga a s tým spojenej aj vizuálnej identity. V najbližších dňoch zároveň prebehnú grafické úpravy nášho webu. Autorom nového loga ako aj vizuálnej identity Opera Slovakia je slovenský grafický dizajnér Aďo Juráček. Verím, že Vás naša nová identita osloví a my Vám budeme aj naďalej prinášať zaujímavý a pestrý obsah pod hlavičkou nového loga.

Viac o autorovi si prečítate na www.adojuracek.sk/design

prvá prezentácia novej vizuálnej identity Opera Slovakia na koncerte Operné gala 2015 v Kežmarku, P. Kellner, P. Janečková, Ľ. Vongrej, J. Grejtáková, T. Tóbisz, Š. Kocán foto: Zdenko Hanout

prvá prezentácia novej vizuálnej identity Opera Slovakia
na koncerte Operné gala 2015 v Kežmarku,
P. Kellner, P. Janečková, Ľ. Vongrej, J. Grejtáková, T. Tóbisz, Š. Kocán
foto: Zdenko Hanout

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

šéfredaktor Opera Slovakia, predseda redakčnej rady Opera Slovakia, spravodajca, publicista, odborný editor a hudobný producent, člen Slovenského centra Medzinárodnej asociácie divadelných kritikov (SC AICT)

Zanechajte komentár