Predaj abonentiek a vstupeniek do Slovenskej filharmónie

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Slovenská filharmónia pripravila v novej 72. koncertnej sezóne svojím návštevníkom a priaznivcom celé spektrum koncertov, ktoré sú zoradené do koncertných cyklov. Na väčšinu z nich si môžu milovníci klasickej hudby zakúpiť od pondelka 21. septembra do piatka 9. októbra 2020 v nasledujúcich týždňoch finančne zvýhodnenú abonentku pre všetkých záujemcov, prinášajúcu ďalšie výhody.

(reklamný článok, SF)

Abonentky ponúka Slovenská filharmónia na tieto koncertné cykly:

Symfonicko-vokálny cyklus A/B
Hudba troch storočí, cyklus D/E
Populárny cyklus C
Rodinné koncerty, cyklus R
Cyklus Slovenského komorného orchestra, cyklus SKO
Organové koncerty, cyklus O
Klavír a klaviristi, cyklus K
Hudobná mozaika, cyklus HM
Stará hudba, cyklus SH

Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu sa koncerty konajú pre obmedzený počet návštevníkov. Prednostný vstup na koncerty Slovenskej filharmónie budú mať držitelia abonentiek na novú sezónu. Podľa aktuálnych nariadení Regionálneho úradu verejného zdravotníctva z 19. 9. 2020 je povinné sedenie v každom druhom rade. Návštevníkom bude z tohto dôvodu ponúknuté iné miesto na sedenie. Zmena programu a účinkujúcich je vyhradená.

Prehľad jednotlivých koncertov je k dispozícii na www.filharmonia.sk alebo v celosezónnom bulletine, ktorý sa dá kúpiť v Pokladnici SF. Všetky koncerty Slovenskej filharmónie sa počas sezóny budú konať za dodržania hygienických opatrení.

Koncert Slovenskej filharmónie, foto: Peter Brenkus

V predaji sú aj vstupenky na nové symfonické koncerty Slovenskej filharmónie a ich verejné generálky, ktoré sa uskutočnia vo štvrtky – 24. septembra a 9. októbra 2020 o 10.00h a 19.00 h.

Slovenská filharmónia tiež ponúka vstupenky na komorné koncerty:

Recitál Slávky Zámečníkovej / 28. 9. 2020
Slovenský komorný orchester / 1. 10. 2020
Komorný koncert Nesmrteľná milenka / 2. 10. 2020
Moyzesovo kvarteto / 3. 10. 2020
Quasars Ensemble / 9. 10. 2020

Koncerty Filmovej hudby sa uskutočnia v náhradných termínoch (15., 16. a 17. 10. 2020), presunuté z aprílových termínov (16., 17. a 18. 4. 2020). Na presunuté koncerty platia vstupenky zakúpené v minulej sezóne.

Pokladnica Slovenskej filharmónie, Reduta, Nám. Eugena Suchoňa 1, Bratislava, otvorená Po: 9 – 14.00, Ut – Pia: 13.00 – 19.00.

vstupenky@filharmonia.sk

www.filharmonia.sk

Informovala: Martina Tolstova, SF

PR článok

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár