Pucciniho Manon Lescaut naživo z Royal Opera House Londýn

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – Po viacerých záznamoch opier a baletov prichádza do kín ďalší priamy prenos. Tentokrát pôjde o záverečnú produkciu sezóny londýnskej Royal Opera House – operu Manon Lescaut. Priamy prenos predstavenia z Royal Opera House Londýn bude možné sledovať v kinách CINEMAX v mestách Banská Bystrica, Košice, Nitra, Poprad, Trenčín, Trnava a Žilina už 24. júna.

Toto Pucciniho veľkolepé dielo sa do Covent Garden vracia po viac ako 30 rokoch, v novej produkcii Jonathana Kenta, pod dirigentskou taktovkou Antonia Pappana. Hlavnej úlohy sa zhostila úžasná lotyšská sopranistka Kristine Opolais. Úlohu jej milenca Des Grieuxa stvárnil populárny Jonas Kaufmann. Uvidíme aj Christophera Maltmana, ktorý zahrá jej cynického brata Lescauta. Toto nové spracovanie opery Manon Lescaut je jednou z najočakávanejších produkcií. Kentova vízia mladého dievčaťa, ktoré čelí pokušeniam veľkomesta, s určitosťou v dnešnom publiku zarezonuje. Fanúšikovia opery v kine sa v závere kinosezóny CINEMAX môžu tešiť na Dona Carlosa, v hlavnej úlohe s Jonasom Kaufmannom už 29. júla. V kinách na divákov čaká prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz! 

Viac informácií a predaj vstupeniek na www.cine-max.sk a v kinách CINEMAX

BANSKÁ BYSTRICA, KOŠICE, NITRA, POPRAD, TRENČÍN, TRNAVA a ŽILINA.

 

Informovala: Barbora Drobná, CINEMAX

 

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár