Vitajte na webe nezávislého časopisu o opere, klasickej hudbe a balete Opera Slovakia.

8. septembra 2014 redakcia Sezóna 2014/2015

Puritáni v decembri s Ľubicou Vargicovou

Ľubica Vargicová
Veľkosť písma
A
A
A
Bratislava – Slovenské národné divadlo informovalo, že v dôsledku neočakávaných zmien v pracovnom kalendári mimoriadne žiadanej a vyťaženej sopranistky Diany Damrau, umelkyňa s ospravedlnením zrušila svoje hosťovanie v decembri v Belliniho opere Puritáni. SND s Dianou Damrau rokuje o náhradnom možnom termíne jej vystúpenia v Opere SND.

Na predstavení opery Puritáni 11. decembra 2014 v historickej budove SND stvárni postavu Elviry popredná sólistka Opery SND Ľubica Vargicová.

Divákom, ktorí si kúpili vstupenky na predstavenie s Dianou Damrau, bude vstupné vrátené v plnej výške. Viac informácií o vrátení vstupného sa dozviete v pokladniciach SND.

www.snd.sk

Zdroj: SND

Zdieľať:

O autorovi

redakcia
Zistiť viac
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.
Opera Slovakia o.z. nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v časopise Opera Slovakia.

Komentáre

Pridajte komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť/registrovať.

Videozáznam tlačovej konferencie Národného divadla Košice k sezóne 2023/2024