Shigeko Hata zaspieva na Bratislavskom hrade

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – Májovým koncertom organizácie cestovného ruchu Bratislava Tourist Board v rámci cyklu Bratislava Goes Classical bude koncert sopranistky Shigeko Hata, ktorý sa tradične uskutoční v Hudobnej sieni Bratislavského hradu už 11. mája 2015 o 19:00 hod.

Atraktívnu kombináciu francúzskej elegancie a japonskej kultúry ponúkne májový koncert sopranistky Shigeko Hata. Vyhľadávaná interpretka piesní a súčasnej hudby uvedie v Bratislave okrem výberu z cyklu Akhmatova Songs Johna Tavenera, piesní Gabriela Faurého, Francisa Poulenca, Richarda Straussa a brazílskeho skladateľa Heitora Villa-Lobosa aj árie z opier Gounoda, Bizeta a Pucciniho. Nebude chýbať hudba z rodnej krajiny speváčky. Koncert v rámci cyklu Bratislava Goes Classical pripravila organizácia cestovného ruchu Bratislava Tourist Board v spolupráci s festivalom Konvergencie.

Shigeko Hata – soprán
Daniel Buranovský – klavír
Jozef Lupták – violončelo
Martin Krajčo – gitara

Vstupenky sú v predpredaji v sieti Ticketportál

cena vstupenky:
predpredaj – 15 Eur
na mieste – 20 Eur
zľavnená vstupenka dôchodca (prízemie alebo balkón) v predpredaji – 10 Eur
zľavnená vstupenka študent (len balkón*) – 10 Eur
* pozn. balkón = znížená viditeľnosť pódia

Pripravil: Ľudovít Vongrej

zdroj: BTB

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

šéfredaktor Opera Slovakia, predseda redakčnej rady Opera Slovakia, spravodajca, publicista, odborný editor a hudobný producent, člen Slovenského centra Medzinárodnej asociácie divadelných kritikov (SC AICT)

Zanechajte komentár