Slovenské národné divadlo ponúka abonentky k 100. sezóne

0

Veľkosť písma

 • A
 • A
 • A
Slovenské národné divadlo aj tento rok prináša možnosť zakúpiť si abonentku na sériu vybraných predstavení opery, baletu a činohry v divadelnej sezóne 2019/2020. Priaznivcom opery ponúka štyri tematické abonentné balíčky.

(reklamný článok SND)

Do 15. augusta 2019 tak návštevníci majú príležitosť vybrať si z ponuky abonentných balíčkov s rôznym žánrovým a tematickým zameraním, obsahujúcich repertoárové stálice i premiérové novinky nadchádzajúcej sezóny.

Čo je to abonentka?

Abonentka je predplatená vstupenka na sériu vybraných divadelných predstavení. Abonentka obsahuje vstupenky na konkrétne sedadlo a konkrétne divadelné predstavenia, ktoré sa konajú na pevne stanovenom mieste a termíne v rámci sezóny 2019/2020.

Aké sú výhody abonentky?

 • možnosť výberu obľúbeného miesta v hľadisku v tých najlepších kategóriách
 • garancia rezervácie rovnakého miesta na všetkých vašich predstaveniach
 • úspora oproti bežnej cene vstupeniek
 • abonentka je prenosná, čiže ňou môžete potešiť aj svojich najbližších
 • v prípade zmeny predstavenia vám bude ponúknutá adekvátna náhrada
 • individuálny prístup vďaka vybranému pracovníkovi oddelenia predaja SND počas celého obdobia
 • možnosť zažiť atmosféru všetkých prvých premiér Opery a Baletu SND v prípade určeného ABO balíka
 • milá pozornosť vo forme Ročenky SND na sezónu 2019/2020
Slovenské národné divadlo, nová budova

Čo SND ponúkne priaznivcom opery?

SVET OPERY

Macbeth, Krútňava, Don Carlo, Predaná nevesta, Hoffmannove poviedkyČarovná flauta. Veľké opusy skladateľskej elity, nesmrteľná hudba. Svet opery odhalí hĺbku Verdiho, Mozarta, Offenbacha, Smetanu aj Suchoňa. Divákom ponúkne ikonické operné diela, zaujímavé inscenácie a skvelé výkony renomovaných slovenských aj zahraničných interpretov.

PREMIÉRY OPERY A BALETU

Premiéry opery a baletu ponúkajú ponor do klasických príbehov v neklasickom predvedení. Dvořákova Rusalka sa stretne s Verdiho Aidou, ale i Mozartovým Figarom, veterné mlyny Dona Quijota so zázrakmi v Popoluške. Bude to putovanie medzi tvorcami a hľadanie odpovedí na zmysel nášho bytia v ikonických tituloch opernej klasiky a baletnej moderny.

KONCERTY V SND

Abonentný balíček Koncerty v Opere SND prináša významných hostí, ponúka zaujímavý dramaturgický výber a dovolí návštevníkom divadla stráviť večery v obklopení múz. Abonentka je pozvánkou do hudobného sveta, v ktorom divákov čaká umenie svetoznámeho tenoristu Pavla Bršlíka a jeho hostí, Mikulášske koncerty, Neapolské piesne, ale aj Prvoaprílové Gala.

ROZPRÁVKOVÝ SVET

Rozprávkový svet prináša rodinné rozprávky, prvé stretnutia so svetom opery, baletu a činohry pre najmenších, ale aj pre rodičov, ktorí sa chcú vrátiť v čase a pripomenúť si svojich rozprávkových hrdinov z detstva. V balíčku na vstup do lákavého sveta fantázie bez obmedzení diváci nájdu aj opernú Rozprávku o šťastnom konci a Veľkú doktorskú rozprávku.

Informovala: Zuzana Zajacová, manažér marketingových aktivít Opery SND
PR článok

Kontakt

abonentky@snd.sk
+421 2 204 72 296
Pokladnica, nová budova SND, Pribinova 17
Po – Ut 12:00 – 18:00 hod.
St – Pi 8:00 – 14:00 hod.
Predaj abonentných sérií prebieha do 15. 8. 2019.

Viac informácií na https://abonentka.snd.sk/

video

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Comments are closed.