Spustili sme nový web Opera Slovakia

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Vážení čitatelia, s radosťou vám oznamujeme, že sme spustili nový web Opera Slovakia. Keďže sme ho vytvorili predovšetkým pre Vás našich čitateľov, budeme radi ak nám napíšete svoj názor a spolu dotvoríme tento nový webový priestor.

Nový web sme spustili v nedeľu 24. augusta pri treťom výročí projektu Opera Slovakia a postupne ho budeme spolu s vašimi pripomienkami dolaďovať. Pri novej verzii sme vychádzali predovšetkým zo zabehnutých vecí z pôvodného webu a tieto sme ešte vylepšili. Sprehľadnili sme autorov ako aj archív článkov, niektoré rubriky sme zlúčili, niektoré pribudli a niektoré sme zrušili. Počas nasledujúceho obdobia sa môže stať, že niektoré rubriky sú prázdne, neúplné, alebo nefunkčné, preto prosíme o trpezlivosť. Ak by ste potrebovali konkrétny článok z pôvodného webu a nenašli ste ho na novom, kontaktujte nás na mailovej adrese redakcia@operaslovakia.sk a článok Vám pošleme vo formáte PDF.

Veríme, že sa Vám nový web Opera Slovakia stane miestom pre príjemne strávený čas pri čítaní operného spravodajstva a publicistiky.

Tím redakcie Opera Slovakia

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár