Vitajte na webe nezávislého časopisu o opere, klasickej hudbe a balete Opera Slovakia.

Reklama

24. augusta 2014 redakcia Sezóna 2013/2014

Spustili sme nový web Opera Slovakia

Veľkosť písma
A
A
A
Vážení čitatelia, s radosťou vám oznamujeme, že sme spustili nový web Opera Slovakia. Keďže sme ho vytvorili predovšetkým pre Vás našich čitateľov, budeme radi ak nám napíšete svoj názor a spolu dotvoríme tento nový webový priestor.

Nový web sme spustili v nedeľu 24. augusta pri treťom výročí projektu Opera Slovakia a postupne ho budeme spolu s vašimi pripomienkami dolaďovať. Pri novej verzii sme vychádzali predovšetkým zo zabehnutých vecí z pôvodného webu a tieto sme ešte vylepšili. Sprehľadnili sme autorov ako aj archív článkov, niektoré rubriky sme zlúčili, niektoré pribudli a niektoré sme zrušili. Počas nasledujúceho obdobia sa môže stať, že niektoré rubriky sú prázdne, neúplné, alebo nefunkčné, preto prosíme o trpezlivosť. Ak by ste potrebovali konkrétny článok z pôvodného webu a nenašli ste ho na novom, kontaktujte nás na mailovej adrese redakcia@operaslovakia.sk a článok Vám pošleme vo formáte PDF.

Veríme, že sa Vám nový web Opera Slovakia stane miestom pre príjemne strávený čas pri čítaní operného spravodajstva a publicistiky.

Tím redakcie Opera Slovakia

Zdieľať:

O autorovi

redakcia
Zistiť viac
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.
Opera Slovakia o.z. nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v časopise Opera Slovakia.

Komentáre

Pridajte komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť/registrovať.

G. Verdi: Nabucco, tlačová konferencia
k premiére Opery SND
(videozáznam Opera Slovakia)