Štátne divadlo Košice spúšťa novú televíznu reláciu s názvom DIVADLO

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Košice – Štátne divadlo Košice pripravuje nový televízny formát v spolupráci s televíziou TV Region. Magazín „DIVADLO“ bude vysielaný každú druhú nedeľu a nebudú v ňom chýbať zaujímavosti z javiska i zákulisia Štátneho divadla Košice.

Premiéry, rozhovory so zaujímavými osobnosťami, aktuality zo sveta umelcov, ako aj súťaže. To všetko na obrazovke TV Region, v premiére už od tejto nedele 2. marca 2014.

„Prichádzame s novým televíznym formátom, ktorý sa bude pravidelne vysielať v dvojtýždňových intervaloch. Je to jedna z foriem nového prístupu ku komunikácii s divákmi. Televízia je fenomén, ktorý veľmi živo a plasticky sprostredkováva to čo zaznamenáva. Divadlo je živé umenie, ale tiež potrebuje formáty, ktoré môžu napomôcť jeho propagácii. Táto relácia by mala prinášať svedectvo o tom , čo sme robili, čím sme žili, ale predovšetkým o tom, čo pripravujeme pre divákov. Život divadelníkov je zakrytý istým rúškom tajomstva a budeme sa preto snažiť ukázať divákom aj niečo z našej kuchyne,“ vysvetľuje riaditeľ divadla Peter Himič.

 

 

www.sdke.sk

Zdroj: ŠDKE

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár