Vianočná pošta Slovenskej filharmónie

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Slovenská filharmónia v spolupráci OZ Domov Dúha a Centrom Repuls aj tento rok pokračuje vo výnimočnom vianočnom projekte, do ktorého sa môžu zapojiť všetci.

(PR článok, SF)

,,Radi by sme aj tento rok potešili viaceré klientky centier, mamy s deťmi, ktoré budú Vianoce tráviť v svojich dočasných domovoch – v Bezpečnom ženskom dome Dúha, pod ktoré patrí Krízové stredisko a v Centre pre deti a rodiny Repuls. Zakúpené vstupenky si nájdu pod stromčekom na Štedrý večer. Venujeme im príjemný zážitok na Rodinných koncertoch v Slovenskej filharmónii v roku 2023.“ informuje Martina Tolstova, tlačová tajomníčka Slovenskej filharmónie.

Od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 môžete v Pokladnici Slovenskej filharmónie v Bratislave zakúpiť vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti z Krízového strediska Dúha. Zakúpené vstupenky im budú doručené do 24. decembra.

ANJELSKÉ vstupenky je možné uhradiť v cene od  3 – 19 €.

Ďakujeme, Slovenská filharmónia, OZ Domov Dúha a Centrum pre deti a rodiny Repuls.

Krízové stredisko Dúha vzniklo a pomáha ohrozeným, opusteným, týraným či zneužívaným ženám a ich deťom už sedemnásť rokov. Slúži ako záchytné stredisko v prípade akútneho ohrozenia zdravia, života a riadnej výchovy maloletého dieťaťa.

Centrum pre deti a rodiny Repuls poskytuje nepretržitú profesionálnu podporu ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej životnej situácií predovšetkým pobytovou formou už desať rokov.

Informovala: Martina Tolstova, SF | www.filharmonia.sk

PR článok, text: SF

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár