Vyhrajte vstupenky na priamy prenos predstavenia opery Andrea Chénier v sieti kín CINEMAX

0

Veľkosť písma

  • A
  • A
  • A
Bratislava – Opera Slovakia v spolupráci so sieťou kín CINEMAX pripravili súťaž o vstupenky na priamy prenos predstavenia opery Andrea Chénier z Royal Opera House, ktorý môžu vidieť diváci vybraných kín CINEMAX v mestách Banská Bystrica, Košice, Nitra, Poprad, Trenčín, Trnava a Žilina už vo štvrtok 29. januára 2015.

Súťaž ukončená

výhercom sa stal pán Horváth z Polomky. Srdečne blahoželáme.

Z tých, ktorí správne odpovedia na súťažnú otázku vyžrebujeme 1 výhercu, ktorý získa 2 vstupenky na priamy prenos predstavenia opery Andrea Chénier z Royal Opera House vo svojom kine CINEMAX (Banská Bystrica, Košice, Nitra, Poprad, Trenčín, Trnava a Žilina). V hlavných postavách sa predstavia špičkoví umelci Jonas Kaufmann a Eva – Maria Westbroek. Operné predstavenie zaznie pod taktovkou Antonia Pappana.

Súťažná otázka

V ktorom divadle sa konala svetová premiéra opery Andrea Chénier, ktorej autorom je Umberto Giordano?

Vaše odpovede nám spolu s kontaktnými údajmi posielajte na adresu: redakcia@operaslovakia.sk do 22. januára 2015. Nezabudnite uviesť mesto, v ktorom máte záujem záznam predstavenia sledovať. (BANSKÁ BYSTRICA, KOŠICE, NITRA, POPRAD, TRENČÍN, TRNAVA alebo ŽILINA)

Výhercu predstavíme 23. januára 2015 po 15. hod.

Viac o prenose TU…

CNMX_chenier_A4

Podporte časopis Opera Slovakia
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.

O autorovi

Zanechajte komentár