Vitajte na vynovenom webe nezávislého časopisu o opere, klasickej hudbe a balete Opera Slovakia.

Reklama

24. septembra 2014 Natália Dadíková Sezóna 2014/2015

Získajte (stiahnite si) jubilejné 1000. vydanie časopisu Classical Music zdarma

Veľkosť písma
A
A
A
Tento mesiac vychádza v poradí 1000. vydanie obľúbeného mesačníka o vážnej hudbe Classical music, ktorý vydáva britské vydavateľstvo Rhinegold Publishing. Pri príležitosti tohto symbolického míľnika ponúka vydavateľstvo aktuálne číslo v jeho digitálnej podobe širokej verejnosti zdarma.

Stiahnuť si ho môžete do svojho počítača, tabletu, či mobilného telefónu. Stačí sa zaregistrovať na stránke http://www.rhinegold.co.uk/cmdigital/ a uviesť kód CM100014.

Nezabudnite nám po stiahnutí napísať, koľko osobností hudobného života ste spoznali na jeho titulnej strane.

classical music (2)

Mediálny dom Rhinegold Publishings je vo Veľkej Británii lídrom na vydavateľskom trhu v segmente hudby a múzických umení. Od roku 1908 vydáva špecializované tituly ako Classical Music, Opera Now, Music Teacher, International Piano, Choir & Organ, Early Music Today a Teaching Drama. Vydáva taktiež známu ročenku British and International Music Yearbook.

V jednotlivých tituloch sa okrem rozhovorov s osobnosťami hudobného sveta a recenziami predstavení a vychádzajúcich nosičov, zameriava tiež na poskytovanie informácií ohľadom hudobných festivalov, štipendií, letných škôl, súťaží a pod.

Pripravila: Natália Dadíková

Zdieľať:

O autorovi

Natália Dadíková
spravodajkyňa a publicistka
Zistiť viac
Článok je chránený autorským zákonom a jeho akékoľvek použitie, alebo šírenie bez písomného súhlasu redakcie Opera Slovakia alebo autora je zakázané.
Opera Slovakia o.z. nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v časopise Opera Slovakia.

Komentáre

Pridajte komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť/registrovať.

C. Saint-Saëns: Henry VIII.
záznam priameho prenosu opery, máj 2023
Divadlo La Monnaie / De Munt
dirigent: Alain Altinoglu, réžia: Olivier Py
viac info, osoby a obsadenie TU...